5. ročník Konferencie Vzdelávame pre budúcnosť 2018 v SOŠ techniky a služieb, Pod amfiteátrom 7 v Leviciach. - Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7, Levice

Srdečne pozývame všetkých riaditeľov škôl, učiteľov, IT správcov ako aj všetkých nadšencov moderného vyučovania na 5. ročník Konferencie Vzdelávame pre budúcnosť 2018, ktorá sa uskutoční v SOŠ techniky a služieb v Leviciach.

Počas konferencie sa dozviete nielen informácie o nových technológiách využiteľných pri riadení školy a vo vyučovacom procese, ale zároveň sa budete môcť zúčastniť aj zaujímavých workshopov.

Program bude vedený odborníkmi zo spoločnosti Microsoft, pedagógmi, ktorí so spoločnosťou Microsoft spolupracujú a partnermi spoločnosti.

Vstup je zadarmo pre všetkých registrovaných účastníkov.

Príďte, zažite a inšpirujte sa.

Všetky informácie o konferencii nájdete na webovej stránke konferencie: https://sway.office.com/03BBCXFG5B6Egc3u?ref=Link